X
تبلیغات
طراحی وبسایت | طراحی فروشگاه و اپلیکیشن

شما می توانید برای دریافت کردن مشاوره های لازم برای طراحی سایت با همکاران ما در ارتباط باشید.

رودان یکی از شهرستان‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن شهر رودان (دهبارز) است. شهرستان رودان که در شرق هرمزگان قرار گرفته، از شمال به حاجی‌آباد، از شمال‌شرقی به فاریاب (گلاشکرد)، از شرق به کهنوج و منوجان، از جنوب‌شرقی و جنوب به میناب و از غرب به بندرعباس محدود می‌شود.

ویکی

طراحی سایت حرفه ای و پیشرفته در شهرستان رودان را از نوپرداز بخواهید.


امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
تاریخ : 1397/8/1 برچسب ها : ,


.
12:15

اگر مراقب سئو داخلی نباشید وب سایت شما هرگز جایگاهی که میخواهید را کسب نمیکند اما اگر ندانید سئو داخلی چیست ممکن است ندانید از کجا شروع کنید

خوشبختانه این مسئله زیاد پیچیده نیست.

در ادامه پنج نکته در مورد بهینه سازی در صفحه را به اشتراک میگذاریم

۱. محتوای با کیفیت ایجاد کنید

یکی از بزرگترین عواملی که بر روی سئو صفحه تاثیر میگذارد کیفیت محتوای شما است

اگر محتوای شما خوب نباشد، 

پس گوگل صفحه شما را جدی نمی‌گیرد. حتی اگر یک 

لینک با کیفیت بالا داشته باشید 

و به صفحه خود اشاره کنید  گرفتن رتبه‌ بندی با محتوای ضعیف دشوار خواهد بود. ایجاد محتوای با کیفیت آسان نیست برای حل این مشکل شما باید به محتوایی که در صفحه اول گوگل هست نگاه کنید و سعی کنید محتوای بهتری از آن تولید کنید.

۲. توجه به معناشناسی

یک کار دیگر که می‌توانید انجام دهید این است که تلاش خود را برای بهبود سئو صفحه به کار ببرید.

به طور خاص، شما می‌خواهید به تمام لغات و عباراتی که به

 کلیدواژه انتخابی شما مربوط هستند توجه کنید

این می‌تواند به گوگل کمک کند تا آنچه را که یک صفحه وب در مورد آن است درک کند. اگر از تعداد زیادی از تنوع استفاده کنید، به شما 

کمک خواهد کرد که به گوگل نشان دهید محتوای شما دارای کیفیت بالا است.

اما چند روش وجود دارد که شما می‌توانید کار را برای خودتان آسان‌تر کنید مثل استفاده از سیستم پیشنهادی گوگل برای کلمات کلیدی یا از Google Keyword Planner استفاده کنید. 

این ابزار به شما کمک می‌کند تا بسیاری از کلمات کلیدی مرتبط را در رابطه با کلید واژه کلیدی خود شناسایی  برچسب ها : ,.
16:27

ما در این مقاله آسمونی می خواهیم در مورد موضوع سیتیزن شیپ صحبت کنیم. اطلاعات شما در این مورد چقدر است؟ برای آگاه شدن از جزئیات سیتیزن شیپ و مزایای سیتیزن شیپ و … تا پایان همراه آسمونی باشید.

آیا با مفهوم تابعیت آشنایید؟

آیا می دانید چه اشخاصی می توانند تابعیت آمریکا بگیرند؟

شرایط تحصیل تابعیت آمریکا را می دانید ؟

چگونه شهروند آمریکا شویم ؟

مزایای تابعیت آمریکا چیست ؟

با راههای اخذ تابعیت آمریکا آشنائید؟

شرایط درخواست سیتیزن شیپ  Citizenshipچیست؟

تعریف اقامت دائم طبق منشور حقوق آمریکا United states Bill Rights چیست؟

آیا فرق گرین کارت و تابعیت آمریکا را می دانید ؟

برای یافتن پاسخ این سوالات این مقاله آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید.

تابعیت فرایندی است که طی آن شهروندی ایالات متحده به یک شهروند خارجی اعطا می شود.مفهوم تابعیت سیتیزن شیپ “Citizenship”و مشتقات آن همچون  تبعه و اتباع که از موضوعات مهم حقوق بین الملل خصوصی است. تابعیت وجود نوعی علقه و وابستگی حقوقی و سیاسی یک شخص به یک جامعه سیاسی (کشور)است که متضمن حقوق و تکالیفی برای آن شخص در قبال آن جامعه سیاسی است.

یکی از حقوقی که از طریق تابعیت مشخص به یک کشور برای او ایجاد می شود حمایت دولت مربوط از آن شخص در مقابل سایر دولتهاست. گاهی افراد ممکنست ضمن حفظ تابعیت کشور اصلی خود تابعیت یک کشور دیگر را نیز بدست آورند که از آن به عنوان تابعیت مضاعف یا دوگانه یاد می شود.گاهی افرادی در جهان به دلایل مختلف از جمله جنگ تابعیت خود را از دست می دهند و تابعیت هیچ کشوری را ندارند که به آنها بی تابعیت (آپاترید)می گویند.

تابعیت سه نوع است ، تابعیت شخص حقیقی ، تابعیت حقوقی شرکتی ، تابعیت اشیا (هواپیما و کشتی…) کشورهای جهان برای ایجاد تابعیت از دو قاعده خاک و خون استفاده می کنند.تابعیت خاک -هر کودکی در سرزمین کشوری متولد شود صرفنظر از تابعیت والدین ،تبعه آن کشور است. تابعیت خون- فرزندی که از پدر و مادر یا تنها پدر دارای تابعیت آن کشور در هر نقطه ای از جهان متولد شود به تابعیت کشور والدینش در می آید.

کشورهای کم جمعیت از سیستم خاک و کشورهای پر جمعیت از سیستم خون پیروی می کنند . تابعیت طبیعی،تولدی ، مبدأ؛ شامل خون و خاک است . تابعیت اکتسابی،غیرتولدی،انشقاقی؛درآن اشخاص بزرگسال می توانند طبق مقررات با ترک یا حتی حفظ تابعیت اولیه خود به تابعیت کشور دیگری در آیند .

 

9233de3a89610a388f3a367d73b08f8e سیتیزن شیپ یعنی چه

تابعیت اکتسابی چهار حالت دارد:

الف)تابعیت تحصیلی،که در نتیجه اراده  فرد متقاضی است.

ب)تابعیت تبعی، در نتیجه اراده فرد دیگر است.

ج)تابعیت تحققی، در نتیجه ازدواج است.

د)تابعیت اجباری.

قوانین مهاجرت آمریکا ضوابط ورود به این کشور را تعیین می کند.براساس این قوانین است که مشخص می شود چه کسانی می توانند وارد خاک ایالات متحده شوند و چه افرادی چنین اجازه ای ندارند. مقررات کسب شهروندی یا اخراج  اتباع مختلف کشورهای دیگر در چهارچوب قوانین مهاجرت وضع می شود.

برای کسب شهروندی ایالات متحده آمریکا داشتن برخی پیش شرطها ضروری است.افراد یا با تولد در خاک آمریکا و یا پس از تولد حق شهروندی این کشور را دریافت می کنند.

شرایط لازم برای اخذ شهروندی آمریکا از طریق تولد:

 • تولد در ایالات متحده آمریکا یا مناطق تحت کنترل آن که در حوزه قضایی آمریکا قرار دارند.
 • داشتن پدر و مادری آمریکایی هنگام تولد..

اگر کسی هنگام تولد شهروند آمریکایی نشد ، پس باید از طریق فرایند قبول تابعیت در خدمات اقدام کند.-USCISشهروندی و مهاجرت ایالات متحده EB-5سرمایه گذااران خارجی که از طریق روادید برنامه اقامت دائم می گیرند، می توانند ۹۰روز قبل از پنجمین سالگرد دریافت اقامت مشروط خود شهروند آمریکا شوند.

 • تابعیت آمریکا از طریق فرزند خواندگی.
 • تقاضای استرداد تابعیت از دست رفته.
 • شهروندی پس از فوت – به خارجیانی که حین خدمت فعالانه در نیروهای مسلح آمریکا فوت شوند شهروندی اعطا می شود.
 • اعتقاد بر بقای سازندگی – پپدر بزرگ یا مادربزرگ شان شهروند آمریکا بوده.

شرایط لازم برای اخذ شهروندی آمریکا پس از تولد:

 • درخواست شهروندی براساس پیوند با والدین
 • درخواست تابعیت از راه شهروند سازی Naturalization

متقاضیان شهروندی آمریکا پس از تولد ودر این رده باید به منظور کسب جواز شهروندی Certificate of Naturalization آزمون شهروندی را با موفقیت پشت سر بگذرانند. این آزمون شامل سوالات مربوط به تاریخ و دولت آمریکا است. همچنین متقاضیان باید در امتحان گفتاری و نوشتاری زبان انگلیسی نمره قبولی بگیرند.

شهروندی(تابعیت) دوگانه-ایالات متحده آمریکا یکی از کشورهایی است که تابعیتدوگانه شهروندانش رابه رسمیت می شناسد.شهروندی دوگانه به لحاظ قانونی یعنی اینکه یک فرد می تواند همزمان شهروند دو کشور مختلف باشد. در این مورد هر کشوری دارای قوانین تابعیت ویژه ای است که از سیاست گذاریهای دولت آن کشور ناشی شده . برخی از افراد براساس قوانین خودکار کشورها دارای تابعیت دوگانه می شوند،ونه از روی انتخاب شخصی . برای مثال  مولودی در خارج از آمریکا ، از پدر و مادری که دارای شهروندی آمریکا اند متولد شده می تواند در صورت شرایط خاص وبراساس قانون تولد ، شهروند کشور دوم هم محسوب شود. یا اینکه یک شهروندآمریکایی قادر خواهد بود از راه ازدواج با شهروندکشور دیگری تابعیت آن کشور راکسب کند.

7095510adb34e8cab2cee27fbb54ccd5 سیتیزن شیپ یعنی چه

مزایای شهروندی سیتیزن شیپ  Citizenshipآمریکا چیست؟

 • حق رأی
 • آوردن آسانتراعضا خانواده به آمریکا
 • نوزادان شهروندان هم تبدیل به شهروند می شوند.
 • دسترسی به نظام آموزش عالی آمریکا.
 • امکان یافتن شغل های فدرال بیشتر.
 • دسترسی به نظام بهداشت و درمان آمریکا.
 • امکان درخواست گذرنامه ،…

یعنی شرایط ارائه گواهی تابعیت آمریکا ؛؛ یا از طریق تولد Certificate of Citizenship یا از طریق پروسه شهروندسازی Certificate of Citizenship است.

مسؤلیت های شهروندی آمریکا؛

 • سوگند وفاداری
 • امکان خدمت در هیئت منصفه.
 • پرداخت همه مالیاتهای محلی ایالتی و فدرال.
 • ثبت نام در خدمت داوطلبانه نظام.

گفتنی است آمریکا در زمینه جذب مهاجر از سایر نقاط جهان ، دارای تاریخچه اب غنی است.گوناگونی فرهنگی مهاجران و خدمات فرهنگی آنها روحیه مدارا  و ارزش  های جامعه  چند فرهنگی آمریکا را تقویت کرده ، متقاضیان Citizen  آمریکا در ازای این تصمیم مهم ، خود رابه پاسداری از ارزشهای مندرج در قانون اساسی این کشور ملزم  می کنند. این افراد در برابر چنین تعهدی. از کلیه  مزایای شهروندی بهره مند ند.

روند قبول تابعیت — اگر یک فرد در ایالات متحده یا از پدر و مادر آمریکایی متولد نشده باشد، برای تبدیل شدن به یک شهروند آمریکایی باید از طریق قبول تابعیت عمل کنند. قبول تابعیت نامیست که به کل فرایند تابعیت داده شده است که در آن INA  متقاضی باید تمام شرایط قانون ومهاجرت و ملیت را برآورده کند . افراد در صورت برآورده کردن شرایط ذیل ممکنست واجد شرایط روند دریافت تابعیت بشوند.

 • به مدت پنج سال یا بیشتر مقیم دائم بوده باشند.
 • به مدت سه سال یا بیشتر مقیم دائم بوده در حال تشکیل پرونده به عنوان همسر یک شهروند آمریکایی باشند.
 • در خدمت نیروهای مسلح ایالات متحده شرکت کرده باشند.

برای بدست آوردن تابعیت ، یک متقاضی باید درخواست ارسال کند .در این USCIS را به N-400درخواست قبول تابعیت ، فرد باید با افشای اطلاعات مربوط به سوابق جنایی خود ثابت کند که دارای شخصیت اخلاقی خوب N-400 است . در درخواست که حائز شرایط لازم اقامت قبول تابعیت هستند هزینه درخواست ۵۹۵$بعلاوه ۸۵$هزینه اضافی برای خدمات بیومتریک موردنیاز است( خدمات بیومتریک شامل انگشت نگاری ، عکاسی  و یک بررسی پیشینه )با این حال افراد زیر ۱۴ سال و بالای ۷۹سال از هزینه های بیومتریک بسته N-400معاف اند.

شرط عدم سؤ پیشینه–بطور کلی متقاضی Citizen آمریکا باید طی دوره قانونی ،معمولا پنج سال ، سه سال برای کسیکه با یک شهروند آمریکایی ازدواج کرده. یک سال برای کسیکه در نیروهای مسلح آمریکا خدمت می کند،،دارای شخصیت نیکو اخلاقی باشد ، تا بتواند پس از آن. به تابعیت آمریکا درآید. درصورتیکه متقاضی مرتکب قتل. ویا جرائم سنگین. شده باشد همیشه از اخذ تابعیت آمریکا محروم می شود. همچنین اگر متقاضی طی این پنج سال ، مرتکب هرگونه جرمی شود نمی توان اخلاق و رفتار وی را نیک دانست.

زمان پردازش درخواست ها USCIS بطور متوسط  ۴تا۶ ماه طول می کشد.

بعد پردازش اکثر متقاضیان باید در یک مصاحبه N-400درخواست شرکت  و امتحان زبان انگلیسی و علوم مدنی ایالات متحده قبول شوند.

8e41e1649602b9396ac81c4d45a77c4a سیتیزن شیپ یعنی چه

مراحل شهروندی آمریکا شامل موارد زیر است :

 • ابتدا می بایست تعیین کنید که شرایط لازم برای درخواست شهروندی را دارا هستید.طبق فرم M480است.
 • فرم N-400که برای درخواست شهروندی است را پر کنید و مدارک جانبی رابا توجه به چک لیست تهیه می کنید.
 • پرونده را به آدرس USCIS می فرستید.
 • هزینه تشکیل پرونده در حال حاضر ۵۹۵$و۸۵$هم هزینه بیومتریکس است (افراد بالای ۲۷از پرداخت دومی معاف اند.)
 • باتوجه به رسیدی که USCIS برای پرونده به شما می فرستند می توانید وضعیت پرونده را به صورت آنلاین پیگیری کنید.
 • به آدرسی که USCISبرای شما مشخص می کند می روید و بیومتریکس را انجام می دهید .
 • ·وقتی USCIS پرونده شما را تایید کرد باید در مراسم شهروندی شرکت کنید که شامل پر کردن فرم N445است که به شما داده اند و همچنین تحویل دادن گرین کارت و سوگند خوردن.

شرایط درخواست سیتیزن شیپ Citizenship برای افرادی که از طریق گرین کارت وارد آمریکا می شوند.

الف) حداقل ۱۸ سال در زمان تقاضا برای Citizenship

ب)از تاریخ صدور گرین کارت ۴سال و ۹ماه گذشته باشد.

ج) حداقل ۳۰ماه از ۶۰ ماه (یعنی ۲/۵سال) را در آمریکا باشند.

نکته)اگر در طول ۶۰ ماه ، فرد متقاضی به مدت ۶ ماه مداوم یا بیشتر در خارج آمریکا زندگی کند واجد شرایط سیتیزن شدن نخواهد بود.

فرد متقاضی باید علاوه بر توانایی صحبت کردن به انگلیسی، آزمونی را در مورد تاریخ  دولت آمریکا بگذراند.

افراد مسن بالای ۵۰سال که حداقل ۲۰سال در آمریکا زندگی کرده اند  از آزمون زبان معاف اند  و سوالات تاریخ را می توانند لزبان خود پاسخ دهند.

افراد مسن بالای ۵۵ سال که حداقل ۱۵ سال در آمریکا زندگی کرده اند آزمون زبان  معاف اند.

افراد مسن بالای ۶۵ سال که حداقل ۲۰سال در آمریکا زندگی  کرده اند آزمون زبان معاف اند، همچنین سوالات تاریخ هم گزینشی می شود یعنی از قبل یک لیست سؤال به او ارائه می شود که از همان سؤالات ، روز امتحان سؤال می شود.

نکته) در مورد افرادیکه از طریق ازدواج با یک سیتیزن شیپ Citizenship به آمریکا وارد می شوند، چنانچه :

الف) سه سال با این فرد سیتیزن در آمریکا زندگی کنند.

ب) همسر Citizen آنها هم پیش از اقدام برای برای سیتیزن شیپ همسر ، حداقل سه سال از زمان Citizen بودنش گذشته باشد مدت ۵ سال به سه سال کاهش می یابد.

 

c230dffbfb1aa2893c45ea2a0b8410a6 سیتیزن شیپ یعنی چه

فرق گرین کارت Green card و اخذ تابعیت آمریکا سیتیزن شیپ Citizenship  چیست ؟

گرین کارت نوعی مجوز اقامت بدون کسب ویزا است که تحت شرایطی خاص شامل حال تحصیل کنندگان و شاغلین غیر آمریکایی مقیم آن کشور می شود.اما تابعیت در هر کشوری تابع قوانین خاص خویش است . کما اینکه براساس بند ۱۲ قوانین سیاسی آمریکا policy manual که به قوانین شهروندی و تابعیت Citizenship and Naturalization در این کشور مربوط است.تحصیل تابعیت در ازای پذیرش در مصاحبه Naturalization examination  شخصیت اخلاقی مورد تایید Good moral character ازدواج با شهروندان آمریکایی و سوگند وفاداری Oath of Allegiance است.

سوگندی که در متن آن وفاداری به حاکمیت آمریکا و تعهد های نظامی این کشور قید شده است.

آنچنان که از قوانین مربوط برمی آید کسب تابعیت در آمریکا تنها در ازای برخورداری از یکی از این شرایط نیست وباید تمامی آنها حاصل شود ازاین رو تحصیل تابعیت در آمریکا بسیار سخت بوده و گاهی سالها ممارست می طلبد تا از هر یک از این خوان ها عبور شود.

حال آنکه دریافت گرین کارت از این کشور تابع شرایط سهلی همچون پذیرش در لاتاری، تحصیل یا اشتغال در آمریکاست و سالانه به ۵۵,۰۰۰نفر اعطا می شود.

منبع: آسمونی


امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
تاریخ : 1397/5/20 برچسب ها : ,


.
23:14

دوستان عزیز با استفاده از نظرسنجی اولیه در صفحه اینستاگرام با نشان، و بخش نظرات در همین صفحه، منتظر دریافت نظرات شما کاربران محترم هستیم. اما با یک بررسی در وب سایتهای مرتبط با این موضوع، و فقط با توجه به نظر مردم، و همچنین به صورت بیطرف، از ۷ منبع متفاوت،بهترین فروشگاه های پوشاک تهران را بانشان کردیم. البته سعی شده است نظراتی که در برخی سایتها، به صورت تبلیغ ذکر شده را در لیست نگنجانیم! . در صورت اضافه شدن فروشگاه های بیشتر به این لیست به شماره نسخه افزوده خواهد شد.

در ادامه میتوانید نتایج این بررسی را مشاهده نمایید:

بخش اول مقاله و نظرات نوشته شده در سایت : http://www.asemooni.com  با توجه به دارا بودن مزایا و معایب

  نامویژگی ها و معایبآدرس
مرکز خرید شانزه‌لیزهپوشاک ، کیف و کفش ، تنوع لباس‌ها و قیمت‌هاخیابان جمهوری
بازارچه سنتی ستارخان لباس‌های تولید داخل و صادراتی ، تنوع راضی‌کننده ، اما قیمت‌های مختلف برای یک کالا در چند فروشگاه – شلوغی اطراف بازار در بعد از ظهر خیابان ستارخان ، زیر پل یادگار امام
پاساژ کویتی‌های رضامتمرکز بودن اکثر نیازهای یک خانواده در یک مکان ولی خرید بعضی از اقلام به صرفه و برخی دیگر قیمت‌های برابر با فروشگاه‌های متفرقه – ترافیک حوالی بازارخیابان ۱۵ خرداد
مرکز خرید ونکتنوع لباس‌های مارک دار و متفرقه ، نردیک بودن به مراکز خرید دیگر، چند قیمت برای یک کالای مشابهمیدان ونک
مرکز خرید بوستانتنوع محصولات ، دارا بودن فضایی برای تفریح خانواده‌ها و کودکان بزرگراه اشرفی اصفهانی ، میدان پونک
مرکز خرید تیراژه تنوع فروشگاه‌ها ، دارا بودن فضایی برای تفریح خانواده‌ها و کودکان ، تنوع محصولات بزرگراه اشرفی اصفهانی، پایین تر از پل همت
فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروندچهار راه پونک
مرکز خرید قائمقیمت‌های بسیار مناسب نسبت به منطقه ، مناسب با انواع سلیقه ها و بودجه ها، شلوغی و نبود جای پارک مناسبمیدان تجریش
بازار دوم نازی‌آبادقیمت مناسب و تنوع محصولات ، طراحی و کیفیت لباس‌ها برابر با فروشگاه های شمال شهر ،  انواع پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه نازی آباد ، خیابان بازار دوم
 هفت حوض مناسب برای همه اقشار میدان نبوت (هفت حوض)

نظرات سایت : http://forum.p30world.com

  نامویژگی ها و معایبآدرس
 بازار بزرگ تهرانعمده فروشهای ارزان قیمتخیابان ۱۵ خرداد
بازار عبدل آبادقیمت مناسب عبدل آباد
بازار میردامادقیمت ، جنس بهتر و با کیفیت تر از جمهوریداودیه، بلوار میرداماد
فروشگاههای کوچه برلنکت و شلوار و پوشاک خیابان جمهوری اسلامی، بین لاله زار جنوبی و فردوسی
بازار امامزاده حسن خیابان امین‌الملک ، آذری
بازار امام حسین کت و شلوار با قیمت مناسب میدان امام حسین
 باب همایونانواع  کت و شلوار میدان امام خمینی (توپ خانه) – جنب بازار تهران
 بازار جمهوریکت و شلوار با قیمت مناسب خیابان جمهوری
بازار احسانیپارچه ، پردهعبدل آباد
بازار نازی آبادمانتو ، T-shirt نازی آباد
بازار کویتی هاجمهوری اسلامی، بعد از چهارراه استانبول
بازار هفت حوض میدان نبوت (هفت حوض)
هفت تیرمانتو ، جنس خوب و قیمت مقطوع میدان هفت تیر

نظرات سایت : https://www.ninisite.com

برچسب ها : ,


.
16:57

30 برنامه های باحال برای گوشی های آندروید و قرص در سال 2016


امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
تاریخ : 1397/5/18 برچسب ها : ,


.
17:00

آیا تا کنون فکر کرده اید در هر یک ثانیه در اینترنت چه اتفاقی رخ می دهد؟ در اینجا چندین آمار در مورد آنچه در یک ثانیه در سیستم عامل های بزرگ اتفاق می افتد، قرار داده ایم.

 • 66،521 جستجوی گوگل
 • 73،516 ویدیوهای یوتیوب مشاهده شده
 • 8،009 توييت ها
  در هر کسری از ثانیه، هزاران اخبار در سراسر جهان پخش می شود. سایت های خبری کانال های جدید را فعال می کنند تا اخبار را با سرعت بسیار زیاد به اشتراک بگذارند. این الگو در طراحی سایت خبری رایگان به شما کمک خواهد کرد یک وب سایت را ایجاد کنید که بتواند اخبار را از آن طریق به اشتراک بگذارد.


وب سایت های خبری موضوع مختلفی را سازمان دهی کرده اند. به عنوان یک وب سایت خبری، آنها باید مطالب را در هر لحظه منتشر کنند. بدون سازماندهی محتویات ادامه کار برای این سایت احتمالا غیرممکن است. دسته بندی محتویات به تنهایی مشکل را حل نخواهد کرد، محتویاتی وجود دارند که باید برجسته شوند. بنابراین طرح پیش فرض باید گزینه ای برای برجسته کردن موضوعات مورد علاقه داشته باشد. در این لیست قالب های وب سایت خبری، ما توانسته ایم قالب هایی را انتخاب کنیم که تقریبا به شما گزینه های خوبی را برای طراحی وب سایت خبری ارائه می دهد.

اجرای یک وب سایت خبری نیازمند ابزار و ویژگی های سفارشی است. تمام این الگوهای وب سایت خبری رایگان از مشخصات اساسی مراقبت می کنند و به عنوان یک توسعه دهنده می توانید بر روی گزینه های پیشرفته تر تمرکز کنید. بیایید به لیستی از قالب های وب سایت خبری ببریم.

قالب سایت خبری Tech News

قالب سایت خبری 

Tech News یکی از بهترین قالب های وب سایت خبری در این زمینه است. بیش از 2000 دانلود برای اثبات کیفیت قالب مناسب است. طراحی هوشمند این قالب تمامی محتویات را به صورت خطی نگه می دارد و قالب به خوبی ساختار داده می شود. با استفاده از مقدار زیادی فضای سفید، این قالب مطالب خبری را بدون هیچ گونه اختلالاتی به صورتی شفاف در اختیار شما قرار می دهد.

در این قالب برچسب هایی با رنگ های مختلف استفاده می شود که به راحتی امکان شناسایی بلاک های محتوا حتی در یک بخش شلوغ امکان پذیر است. در هر بلوک محتوا، شما می توانید گزینه نظرات و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را داشته باشید. در هدر شما گزینه ای برای محتویات برجسته دارید. از آنجا که اینستاگرام به یک رسانه مرسوم تبدیل شده است، در پایین صفحه شما گزینه ای برای نمایش اینستاگرام خود نیز دارید.

قالب سایت خبری ورزشی Sports news

طراحی سایت خبری ورزشی 

Sports news یک قالب رایگان است که به طور انحصاری برای دوستداران اخبار ورزشی طراحی شده است. طراحی جذاب و تمیز این قالب اخبار داغ را به خوبی نشان می دهد. جلوه های بصری نیز برای رعایت استانداردهای وب سایت حرفه ای ساده است. اما توسعه دهنده از جلوه های بصری در سمت راست سایت استفاده کرده است تا جلوه های انیمیشنی ظریف به راحتی کاربر را جذب کند. این قالب وب سایت به خوبی کد نویسی شده که توسط چندین کاربر و توسعه دهندگان تأیید شده است. همچنین بیش از 3000 نمونه از آن نصب شده است. در طراحی پیش فرض، شما فضایی برای اضافه کردن آگهی های تبلیغاتی دارید، بنابراین نیازی نیست زمان خود را در سازماندهی تبلیغات هدر دهید.

بازدید کننده به راحتی می تواند اخبار مورد علاقه خود را پیدا کند و به طور مستقیم به اخبار خاصی از صفحه اصلی برود. از آنجایی که این یک قالب HTML5 است، ویدئوها و موزیک ها می توانند به آسانی اضافه شوند.

قالب سایت خبری World

قالب خبری 

World یک قالب اخبار تعاملی و همچنین قالبی برای وب سایت های مجلات است. با استفاده از جلوه های انیمیشنی مناسب و طراحی تمیز، این قالب به شما کمک می کند تا اخبار جهان را به صورتی جذاب به اشتراک بگذارید. جلوه های بصری به شما کمک می کند تا اخبار مهم را در بین صدها اخبار دیگر برجسته کنید. برای کمک به کاربر به راحتی اخبار مهم در رده مورد نظر خود را پیدا کنید، همچنین همه خبر ها به صورت منظم در صفحه اصلی طبقه بندی شده اند. فضاهای سفید با طراحی هوشمندانه برای نمایش محتویات به صورتی منظم، بدون توجه به تعداد مقالاتی که در صفحه اصلی به اشتراک می گذارید، استفاده می شوند. این الگو همچنین مانند بسیاری از دیگر وب سایت های قالب مدرن برای دستگاه های مختلف نیز بهینه سازی شده است، بنابراین خوانندگان می توانند اخبار را از طریق تلفن های همراه خود نیز مشاهده کنند.

قالب سایت Magnews

قالب طراحی وب سایت خبری حرفه ای 

Magnews بهترین وب سایت خبری برای به اشتراک گذاری رویداد های فعلی است. اگر سایت خبری شما برای به اشتراک گذاشتن اخبار لحظه ای ساخته شده باشد، این قالب را مفید است. با استفاده از بلوک های متنی بزرگ، این الگو به راحتی خبر مهم را در میان صدها اخبار دیگر برجسته می کند. طراحی قالب Magnews به نحوی است که شما به راحتی می توانید اخبار مهم را در بلوک های بزرگ برجسته کنید.

برگرفته از وب سایت uicookies.com


امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
تاریخ : 1397/5/15 برچسب ها : ,


.
10:04

امروزه با فراگیر شدن موبایل های هوشمند، صنعت اپلیکیشن موبایل، یک صنعت وسیع است که روز به روز در حال توسعه بیشتر است. به همین ترتیب طراحی و توسعه ی اپلیکیشن ها نیز، یکی از عرصه های رو به رشد است. در این بین اما اپلیکیشن های کسب درآمد نیز یکی از انواع اپلیکیشن هاست که در این مقاله قصد داریم در رابطه با آن ها بحث و گفت و گو کنیم.

اپلیکیشن های کسب درآمد

در میان مدل های کسب درآمد با اپلیکیشن های موبایل، تبلیغات در اپلیکیشن از اهمیت بالایی برخوردار است.در این مقاله مدل های کسب درامد با اپلیکیشن موبایل را بیان می کنیم و در قسمت آخر، کسب درامد با اپلیکیشن موبایل را با استفاده از تبلیغات، به صورت اختصاصی بررسی خواهیم کرد.

روش های کسب درآمد با اپلیکیشن موبایل

در این بخش تعدادی از روش های کسب در امد با اپلیکیشن های موبایل را بیان می کنیم :

اپلیکیشن های فروش مستقیم :

یکی از مدل های کسب درامد با اپلیکیشن های موبایل، فروش مستقیم اپلیکیشن است. به این معنا که هنگامی که کاربران نسخه کامل اپلیکیشن شما را دریافت نکرده باشند، تنها می توانند تعداد کمی از تصاویر و تعاریف و یا یک ویدئو را به عنوان پیش نمایشی از نسخه ی کامل اپلیکیشن دریافت کنند که با طراحی اپلیکیشن پرداختی در داخل همین نسخه، می توان به کاربر امکان پرداخت و دریافت نسخه ی کامل را داد. با این کار، کاربر تنها یک بار هزینه ی مورد نظر شما را پرداخت خواهد کرد و نسخه ی کامل اپلیکیشن شما را دریافت خواهد کرد. به این نوع اپلیکیشن ها، اپلیکیشن های پرداختی می گویند که به عنوان مثال می توان اپلیکیشن Minecraft Pocket Edition را نمونه ای موفق از این اپلیکیشن ها دانست که در سال ۲۰۱۱ منتشر شده است. این اپلیکیشن یک ویدئو گیم است که از محبوب ترین اپلیکیشن های پرداختی در گوگل پلی استور می باشد. مبلغ پرداختی برای هر دانلود این اپلیکیشن، برابر ۶٫۹۹ دلار است.

پیش نمایش تصاویر و تعاریف یا ویدئو در اپلیکیشن های پرداختی، برای این است که قابلیت های اپلیکیشن را به مردم نشان دهید و آن ها را برای خرید نسخه اصلی، متقاعد سازید. با این کار آن ها متوجه خواهند شد که اپلیکیشن شما چه چیزی را در اختیار آن ها قرار می دهد.

البته در این موارد، به دلیل این که تصمیم گیری را برای کاربر دشوار می کند، محبوبیت آن از بین رفته است و متاسفانه هیچ اپلیکیشن پرداختی ای، در میان فهرست اپلیکیشن های پر درامد قرار ندارند. با این وجود باز هم یکی از اپلیکیشن های کسب درامد، اپلیکیشن های پرداختی هستند که در برخی موارد خود را به اثبات رسانده اند.

اپلیکیشن های فرمیوم

این مدل از اپلیکیشن های کسب درامد به گونه ای است که کاربر می تواند نسخه کامل اپلیکیشن را به صورت رایگان داشته باشد اما برای بالا بردن و ارتقا اپلیکیشن و غنی کردن آن باید هزینه ی اشتراک بپردازد و برای یک بار از این غنی سازی بهره مند شود. بهترین نمونه از این اپلیکیشن ها، بازی Clash of Clans است.

این گونه از اپلیکیشن ها هم متاسفانه در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار نیستند و تعداد افرادی که تمایل به پرداخت هزینه داشته باشند اندک است. به همین دلیل، اپلیکیشن های فرمیوم تنها تمرکز خود را بر روی افزایش تعداد دانلود قرار داده اند.

اپلیکیشن های اشتراک

این مدل از اپلیکیشن های کسب درامد همانند اپلیکیشن های فرمیوم هستند با این تفاوت که در اپلیکیشن های اشتراکی، کاربران با پرداخت حق اشتراک دوره ای می توانند به تمام محتوا و نه تنها برخی ویژگی های خاص، دسترسی پیدا کنند. اپلیکیشن شما در این روش، به صورت رایگان منتشر می شود اما کاربران برای استفاده از تمام امکانات اپ ( اپلیکیشن ) باید مبلغی را پرداخت کنند. نمونه ای که برای این نوع از اپلیکیشن های کسب درامد می توانیم مثال بزنیم، اپلیکیشن اشتراکی Lumosity است که در آن بیش از ۵۰ نوع تمرین برای آموزش ذهن توسط روانشناسان شناختی طراحی شده است که کاربران با پرداخت حق اشتراک ماهانه ۱۱٫۹۹ دلار و یا ۵۹٫۹۹ دلار سالانه می توانند از تمامی امکانات این اپلیکیشن اشتراکی بهره مند شوند. تعداد کاربران این اپلیکیشن، ۹۳ هزار نفر است که یک موفقیت فوق العاده در حوزه اپ های اشتراکی به حساب می آید.

معرفی اپلیکیشن های کسب درآمد

اپلیکیشن های خرید های درون برنامه

مدل دیگر اپلیکیشن های کسب درامد، اپلیکیشن هایی هستند که از طریق خرید های درون اپلیکیشن، مبلغی را برای هر موردی که به فروش می رسد، دریافت می کنند و از این طریق کسب درامد می کنند. این مدل به ویژه در بازی های تلفن همراه و نرم افزار کاتالوگ رایج است. برخی از بازی هایی که به این روش کسب درامد می کنند، کاربران را تشویق به خرید می کنند و در واقع این مدل بسیار انعطاف پذیر است. طبق گزارش Tech Times  کاربرانی که از این روش خرید می کنند در حال افزایش است و هم چنین حدود ۱٫۹ درصد از گیمر های تلفن های همراه، در ماه فوریه سال ۲۰۱۶ میلادی، خرید های درون اپ انجام داده اند.

اپلیکیشن های سرمایه گذاری

این مدل، یک مدل جدید کسب درامد از طریق اپلیکیشن های تلفن همراه است که در آن توسعه دهندگان ایده ی خود را در مورد اپلیکیشنی که قصد توسعه آن در یک پلتفرم آنلاین محبوب دارند، مطرح کرده و درخواست کمک های مالی می کنند. در این روش، تعدادی از نرم افزار ها هستند که دارای ایده های جالب هستند و چندین برابر هزینه ی لازم کسب درامد می کنند. این در حالی است که اکثر اپلیکیشن های سرمایه گذاری، ایده های جالبی ندارند و کسب درامد در آن ها بسیار پایین است به طوری که به سختی می توانند هزینه های لازم را کسب کنند.

برای مثال، استارت آپ فناوری  Shadowنمونه ای از اپلیکیشن های سرمایه گذاری موفق است. موقعیت سرمایه گذاری که این اپلیکیشن کسب کرد، بسیار چشم گیر بود و توانست از ۳۷۸۴ حامی، مبلغی بالغ بر ۸۲٫۵۷۷ دلار به دست آورد. اپلیکیشن  Shadow، توانست از طریق افزودن سطحی از انحصار به پروژه و پاداش ها، در این چالش سرمایه گذاری موفق به کسب این همه درامد شود.

کسب درآمد از طریق تبلیغات در اپلیکیشن موبایل

همانطور که گفتیم، تبلیغات در اپلیکیشن های تلفن همراه، دارای یک جایگاه ویژه در بین روش های کسب درامد با اپلیکیشن موبایل است. به همین دلیل در این بخش به بررسی اختصاصی این روش از کسب درامد توسط اپلیکیشن های موبایل می پردازیم :

تبلیغات اما محبوب ترین مدل کسب درامد با اپلیکیشن های موبایل نیز هست. به این دلیل که کاربران با یک اپلیکیشن رایگان رو به رو هستند که نیازی به پرداخت برای دانلود کردنش نیست و این تعداد کاربران را بالا می برد و به این ترتیب هر چه تعداد کاربران بالا تر رود، درامد توسعه دهندگان افزایش می یابد.

معرفی اپلیکیشن های کسب درآمد

یک گزارشی توسط HIS Markit منتشر شده است، که در آن درامد اپلیکیشن ها در سال ۲۰۲۰ را که از طریق تبلیغات جذب می شود را چیزی بالغ بر ۵۳٫۴ بیلیون دلار پیش بینی کرده است. این گزارش تنها  ۶۳ درصد از درامد اپلیکیشن ها از طریق نمایش تبلیغات را به این اندازه پیش بینی کرده است.

البته در این مدل از کسب درامد از طریق اپلیکیشن های تلفن همراه، تنها تعداد کمی هستند که موفق شده اند در این راه درامد خوبی را به دست آورند و اکثر اپلیکیشن ها، نتوانسته اند عملکرد خوبی در این زمینه داشته باشند.

گزارش منتشر شده توسط  Klick Health ، ” فیسبوک ” را رهبر مسلم و بی چون و چرا در حوزه ی تبلیغات در اپلیکیشن های تلفن همراه می داند که در حدود ۴۴٫۳ درصد از تبلیغات تلفن همراه را در اپلیکیشن های خود دارد .  Alibaba، Google، Tencent، Twitter، Pandora  و  Yahooدر رتبه های بعدی این گزارش قرار دارند.

کمپانی هایی که موفق به کسب بالاترین درامد تبلیغاتی شده اند، در نهایت به اسپانسر های تبلیغاتی عمده تبدیل می شوند. این روند را به خصوص می توان در بازی های تلفن همراه به صورت بارز مشاهده کرد. بزرگ ترین فروشندگان مانند   Disney، Rovio  و Gameloft  صد ها استدیو کوچک مستقل را به کار گرفته اند که محصولات بازی آن ها را در بازی های کم تر محبوب تبلیغ می کند.

سخن آخر

بازار های اپلیکیشن ها، از یک بازار انفجاری برخوردار است که هیچ گاه متوقف نمی شود. رقابت های قدرتمند و رو به رشد در این صنعت، موجب شده است که توسعه دهندگان روش های جدید کسب درآمد را اعمال کنند و راه حل های کسب درامد مفید و جالب تری را برای کاربران ایجاد کنند. در این میان اما مدل های کسب درامد ترکیبی، دارای محبوبیت بیشتری در دنیای کسب و کار هستند و این محبوبیت به سرعت در حال افزایش است. اکثر مطالعات نشان می دهند که “تبلیغات در اپلیکیشن موبایل”  به عنوان یک عامل محرک رشد موبایل در سال های پیش رو خواهد بود.


امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
تاریخ : 1397/5/10 برچسب ها : ,


.
11:57

برای استارت آپ ها که کارآفرین های مدرن هستند، این یک نیاز ضروری است که با فناوری در ارتباط کامل باشند. استارت آپ ها جزء آن دسته از مشاغل هستند که برای جذب مشتری و معرفی خود، نیاز به طراحی وب سایت دارند که هر چه طراحی این وب سایت، خلاقانه تر باشد، مطمئنا تأثیر بیشتری در جذب مشتری خواهد داشت. همه این ها ایجاب می کند که یک سوال در ذهن استارت آپ ها به وجود آید که چگونه یک سایت استارت آپ حرفه ای، طراحی کنند؟

در این مقاله اطلاعاتی را در همین رابطه در اختیار شما قرار خواهیم داد.

مشخصات یک سایت استارت آپ حرفه ای

چند مورد از مشخصات یک وب سایت استارت آپ حرفه ای به قرار زیر است :

 • در سایت های استارت آپ حرفه ای، خدمات کسب و کار به طور کامل معرفی شده اند.
 • سایت های استارت آپ، از گرافیک قوی برای جلب مشتریان خود بهره می برند.
 • امکان بارگذاری ویدئو و عکس با کیفیت، در این سایت ها وجود دارد.

استارت آپ 

چند نکته در طراحی یک سایت استارت آپ حرفه ای

برای این که شما یک سایت استارت آپ حرفه ای را طراحی کنید که به نحو احسن بتوانید خدمات خود را برای مشتریان معرفی کرده و مشتری بیشتری جذب کنید، نکاتی را در طراحی باید رعایت کنید که عبارتند از :

1 - ساده سازی : یک قانون در طراحی سایت استارت آپ هست به نام " هر چه کمتر، بهتر" . به این معنی که در طراحی سایت استارت آپ، باید المان های غیر ضروری را حذف کرد و یک محیط کاربری بسیار ساده را برای مشتری طراحی کرد.

2 - سلسله مراتب بصری : در سایت های استارت آپ، تیتر های اصلی باید به گونه ای باشد که کاملا از تیتر های فرعی متمایز و قابل تشخیص باشند. از طریق بزرگ تر کردن و تفاوت رنگ دادن آن ها این کار میسر خواهد شد. در انتخاب رنگ ها دقت کنید که از رنگ هایی استفاده نمایید که تیتر ها را برجسته کند و برای کاربران قابل تشخیص باشد.

در استفاده از رنگ ها، زیاده روی نکنید و تعداد رنگ های استفاده شده در سایت را به حداقل ممکن برسانید. به برندهایی مانند کوکاکولا، استارباکز، فیسبوک و توییتر دقت کنید تمامی این برندها به راحتی و با یک رنگ اصلی قابل تشخیص هستند.

3 - روند کار : روند کار برای کاربران در سایت های استارت آپ، باید ساده باشد. کلیک ها را کم کنید و کادر ها و گزینه هایی که کاربران برای ثبت نام باید تکمیل کنند را نیز کاهش دهید.

4 - کنتراست : متن های اصلی باید از پس زمینه ها یا سایر موارد، تیره تر باشد. طراحی باید به گونه ای باشد که فضای داخل سایت، زیاد شلوغ به نظر نرسد و حتی فاصله ی بین خطوط هم، باید بین 1.5 تا 1.75 تنظیم شود.

5 - تصاویر : برای جلب بیشتر مخاطبان، استفاده از عکس، بسیار ارزشمند تر از متن است. البته در انتخاب نوع تصاویر، باید مخاطبان سایت را به خوبی بشناسید و متناسب با سلیقه ی آن ها، تصاویری را در سایت قرار دهید. برای این کار باید گروه سنی، جنس، شغل و ... مخاطبان سایت را به خوبی بشناسید.

6 - در مطالبی که در سایت گذاشته می شود، برخی معتقدند که از کلمات عامیانه برای جلب بیشتر مشتریان استفاده کنند. در صورتی که، استفاده از اصطلاحات عامیانه در متن های اصلی، در اکثر اوقات موجب می شود کاربران در فهم پیام دچار اشتباه شوند. پس در متون اصلی از مطالب سایت، هرگز از اصطلاحات عامیانه استفاده نکنید.

7 - برای تشویق کاربران جهت کلیک کردن روی یک باتن، پیشنهاد یک هدیه ویژه را بدهید. البته قبل از آن باید برای نوشتن باتن، از حروف بزرگ و تیره استفاده کنید.

8 - به کاربران نهایی ( مخاطبان هدف ) فکر کنید. برای این  کار شما باید کاربران هدف و نهایی خود را  کاملا بشناسید و برای این شناخت زمان بگذارید. شما سایتی که طراحی می کنید، برای مشتریان نهایی است نه برای خودتان. چرا که این مشتریان و مخاطبان هدف شما هستند که قرار است با سایت شما در ارتباط باشند و کار کنند. پس باید در طراحی سایت استارت آپ حرفه ای، تمام ذهن خود را روی مخاطبان هدف متمرکز کنید. برای موفق شدن در آینده، این نکته بسیار ضروری است.

9 - در طراحی سایت استارت آپ حرفه ای باید به این نکته دقت داشته باشید که مشتریان شما بیشتر به دنبال مزایا هستند تا ویژگی ها. همان طور که از جمله ی بی نظیر  Simon  Sinek TED " چطور رهبران بزرگ انجام عملی را به مردم القا می کنند " این مطلب کاملا برداشت می شود، شما باید کاری کنید که مردم بدانند چرا یک کاری انجام می دهید نه این که چه کاری را انجام می دهید. به عبارت دیگر شما باید در طراحی سایت استارت آپ حرفه ای خود، این گونه به مردم نشان دهید که خدمات شما مزایای فراوانی را برای مشتریان به دنبال خواهد داشت نه این که از ویژگی های کار خود و نحوه کار خود بگویید. آن ها هرگز به ویژگی ها اهمیت نمی دهند و به دنبال مزایا هستند.

10 - در آخرین نکته یک جمله مشهور از زبان Maya Angelou را بیان می کنیم :

" من آموخته ام که مردم آنچه شما می گویید را فراموش می کنند، آنها آنچه شما انجام می دهید را نیز فراموش می کنند اما آنها هرگز احساسی که داشته اند را فراموش نمی کنند " .

برای این یک سایت استارت آپ حرفه ای داشته باشید، باید در طراحی سایت به مشتریان احساس ببخشید. احساس رضایت و خشنودی است که موجب می شود مشتری جلب و جذب شود. که این احساس زمانی منتقل خواهد شد که شناخت دقیق از مخاطبان داشته باشید و همان چیزی را که آن ها می خواهند، بیان کنید و ارائه بدهید.

 سایت استارت آپ 

موارد ضروری در طراحی سایت استارت آپ

 

در این قسمت به طور مختصر آن چه که یک سایت استارت آپ حرفه ای باید داشته باشد را بیان می کنیم :

1 - همان طور که اشاره شد، باید استفاده از سایت استارت آپ و بهره مندی از خدمات، ساده و آسان باشد.

2 - در سایت های استارت آپ حرفه ای، امکان نظر سنجی از کاربران باید وجود داشته باشد و نظرات آن ها بررسی شود.

3 - پیشتیبانی لازم و کامل از خدمات به مشتریان ارائه داده شود.

نتیجه گیری

استارت آپ ها هم مثل تمام مشاغل، اگر بخواهند که موفق شوند، باید پشتکار داشته باشند و با علوم مختلف طراحی سایت حرفه ای استارت آپ، آشنا باشند. که این نیاز دارد به این که شما به علم و فناوری روز دنیا در رابطه با طراحی سایت های استارت آپ، شناخت داشته باشید و به روز باشید.امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6


.
16:52

امروزه یکی از جدید ترین راه های افزایش درامد و کسب و کار، طراحی اپلیکیشن است. طراحی اپلیکیشن به یکی از بهترین راه ها برای معرفی هرچه بهتر و بیشتر خدمات و کسب و کار های امروزی تبدیل شده است. در مجموع اپلیکیشن های موبایل، امروزه نقش زیادی در زندگی بشر دارند که موثرترین نقش آن در تجارت الکترونیک است.

در واقع امروزه داشتن یک اپلیکیشن برای هر کسب و کاری ضروری شده است. چرا که استفاده از نرم افزار و اپلیکیشن ها، بسیار ساده تر از استفاده از سایت ها است. به علاوه امکان کار با اپلیکیشن به صورت آفلاین وجود دارد. ضمن این که سرعت اپلیکیشن ها بسیار بالاتر است.

اهمیت طراحی اپلیکیشن رزرو بلیط

یکی از کسب و کارهای مهم که داشتن یک اپلیکیشن موبایل، در روند رشد و توسعه آن کسب و کار، تأثیر زیادی دارد و به راحتی کاربران در استفاده از خدمات آن کسب و کار می افزاید، کسب و کار در زمینه فروش و یا رزرو بلیط است.

اما ویژگی های یک اپلیکیشن رزرو بلیط چیست؟ طراحی اپلیکیشن رزرو بلیط چگونه است؟ این ها سوالاتی هستند که صاحبان این نوع کسب وکار با آن ها روبرو هستند.

در این مقاله در رابطه با اهمیت طراحی اپلیکیشن رزرو بلیط و ویژگی هایی که باید داشته باشد، بحث خواهیم کرد و به سوالات بالا پاسخ خواهیم داد. اگر به دنبال رونق کسب و کار خود هستید، این مطالب را از دست ندهید.

طراحی اپلیکیشن رزرو بلیط

مزایای داشتن اپلیکیشن موبایل برای رزرو بلیط

داشتن یک اپلیکیشن برای رزرو بلیط، به طور کلی مزایای زیر را به دنبال خواهد داشت :

۱ – سبقت از رقبا در جهت فروش بیشتر بلیط. ۲ – ارتباط مداوم با مشتری. ۳ – به روز رسانی و مشاهده آنلاین و لحظه به لحظه ی بلیط های رفت و برگشت شهر های مختلف. ۴ – ارتباط دو طرفه با کاربر. ۵ – رضایت مندی بیشتر کاربران. ۶ – دستیابی به مشتریان بیشتر.

امکانات اپلیکیشن های رزرو بلیط

اپلیکیشن های رزرو بلیط هر کدام دارای امکانات متفاوتی هستند اما در همه ی آن ها امکانات کلی از قبیل خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما، خرید و رزور آنلاین بلیط قطار، معرفی هتل های خارجی، چند زبانه بودن سایت، امکان درج تخیفات ویژه، امکان عضویت کاربر و نشان دادن تمامی تراکنش های آن، معرفی تمامی هتل های داخلی و رزور آن ها، درج نظرات کاربران و  … وجود دارد.

امکان مرتب سازی لیست بلیط ها بر اساس ساعت، آژانس هواپیمایی، قیمت و نوع هواپیما نیز در اپلیکیشن های رزرو بلیط وجود دارد. به علاوه در اکثر اپلیکیشن های رزرو بلیط، امکان پیگیری وضعیت خرید بلیط نیز وجود دارد. به همه ی کاربرانی که بلیط را رزرو می کنند یک کد پیگیری داده می شود که این مورد به اطمینان اپلیکیشن های رزرو بلیط می افزاید.

بخش های مختلف اپلیکیشن های رزرو بلیط

در این قسمت، بخش های مختلفی که یک اپلیکیشن رزرو بلیط باید داشته باشد را بیان می کنیم و شرح مختصری درباره ی هر یک می دهیم.

۱ – بخش معرفی : در این بخش که یکی از اولین بخش ها در طراحی یک اپلیکیشن رزرو بلیط است، باید به طور کامل به معرفی شرکت فروشنده بلیط پرداخته شود. گواهی نامه های کسب شده و استاندارد های لازم نیز در این بخش قرار داده می شود.

۲ – بخش ثبت نام : این بخش جهت ثبت نام کاربران در سایت ایجاد می شود که کاربران با وارد کردن مشخصات خود در اپلیکیشن، به راحتی یک پروفایل شخصی برای خود ایجاد می کنند و با نام خود وارد اپلیکیشن می شوند. وارد کردن شماره همراه کاربران در این بخش برای اطلاع کاربران از اطلاعات بعدی در هنگام رزرو و یا پیگیری رزرو بلیط و … بسیار اهمیت دارد.

۳ – بخش رزرو بلیط : در این قسمت باید اطلاعات کامل از بلیط های رفت و برگشت به شهر های مختلف داخل و یا خارج، به همراه قیمت و زمان دقیق چه برای بلیط های هوایی و چه برای بلیط های زمینی گذاشته شود که این کار نیاز به بروزرسانی روزانه و در برخی موارد لحظه ای دارد. امکان رزرو بلیط برای هرچند نفر در این قسمت باید وجود داشته باشد که در این صورت مشخصات افراد به طور کامل ثبت می شود. در آخر هم به کاربر یک کد پیگیری داده می شود به همراه تمام مشخصات بلیط های رزرو شده. پیامک رزرو بلیط هم برای کاربر ارسال می شود.

۴ – بخش پیگیری رزرو ها : در این بخش، کاربران باید به راحتی بتوانند رزرو های خود را کنترل کرده و در صورت منصرف شدن، بتوانند بلیط را کنسل کنند. در صورت کنسل، نتیجه برای کاربر ارسال می شود.

۵ – بخش جستجو : بخش بسیار مهمی که در یک اپلیکیشن رزرو بلیط باید وجود داشته باشد، بخش جستجو آن هم از نوع پیشرفته است که کاربران بتوانند به راحتی با فیلتر کردن بلیط ها بر اساس شهرها و حتی قیمت ها و یا بلیط های زمینی و هوایی، بلیط مورد نظر خود را پیدا کنند.

۶ – بخش اطلاعات جاده ها و یا هواشناسی : در این بخش از اپلیکیشن رزرو بلیط، باید اطلاعاتی از وضعیت جاده ها و همچنین آب و هوای شهرهای مختلف در اختیار کاربران قرار گیرد.

طراحی اپلیکیشن رزرو بلیط

بخش های دیگر اپلیکیشن رزرو بلیط

این قسمت هایی که در این جا بیان کردیم بخش های کلی یک اپلیکیشن رزرو بلیط هستند که اکثر این اپلیکیشن ها و در واقع همه ی آن ها این بخش ها را دارند. برخی از اپلیکیشن ها امکانات و بخش های بیشتر و یا کمتری دارند که به آن ها امکانات سفارشی گفته می شود. به عنوان مثال در برخی اپلیکیشن های رزرو بلیط، بخشی به نام معرفی جاذبه ها وجود دارد که در آن اماکن تفریحی و گردشگری سراسر جهان به مشتری معرفی می شود و از طریق نقشه، محل دقیق آن ها نمایش داده می شود. تا مشتریان با مکان هایی که قصد رزرو بلیط آن جا را دارند، بیشتر آشنا شوند.

شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های رزرو بلیط

در اپلیکیشن های رزرو بلیط آدرس سایت شرکت و آدرس کانال شرکت در شبکه های اجتماعی را هم باید قرار داد که این مورد می تواند به فروش بیشتر بلیط و درامد بیشتر کمک کند و کاربران اپلیکیشن را افزایش دهد.

تبلیغات در اپلیکیشن رزرو بلیط

برای افزایش درامد و رونق کسب و کار نیز می توان در اپلیکیشن رزرو بلیط، قسمتی را برای تبلیغات در نظر گرفت. در این بخش می توان با پذیرش آگهی از آگهی دهندگان مختلف، درامد اپلیکیشن را افزایش داد.

سخن آخر

در گذشته برای تهیه بلیط و یا رزرو آن ها، باید به آژانس ها و شرکت های مسافرتی و حتی ترمینال ها، فرودگاه ها و ایستگاه های قطار مراجعه می شد و این هزینه ها را افزایش می داد و موجب هدر رفتن زمان می شد. اما امروزه طراحی اپلیکیشن رزرو بلیط، باعث راحتی کاربران در تهیه بلیط و کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان شده است. به علاوه به فروش بیشتر و رونق کسب و کارها در این زمینه کمک کرده است.


امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6


.
16:11

روبیکا یک اپلیکیشن چند منظوره است که بسیاری از خدماتی که توسط چندین اپلیکیشن مختلف ارائه می شود را در یک اپلیکیشن حاظر کرده است. این اپلیکیشن برای کاربران فارسی زبان تهیه شده است. بیشتر امکانات این اپلیکیشن به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد و این در حالی است که هزینه های تبلیغاتی بسیار زیادی صرف آن شده است. یکی از بهترین مزایای استفاده از اپلیکیشن روبیکا رایگان بودن استفاده از اینترنت آن از طریق شرکت های ایرانسل و همراه اول است. اما هنوز محدودیت های استفاده از ان ها تعیین نشده است. 

کاربرد های اپلیکیشن روبیکا

در قسمت فیلم و سریال های روبیکا می توانید جدیدترین سریال های قدیمی و جدید و لیستی از فیلم ها را دریافت نمایید. تمامی این فیلم ها به صورت رایگان بوده و توسط شرکت های فیلم سازی آیو، فیلیمو، فیلم نت و غیره تهیه شده است.

شما می توانید پرداخت های مختلفی که دارید را از طریق اپلیکیشن روبیکا انجام دهید و از خدمات مختلفی مانند خرید شارژ تلفن همراه و پرداخت قبوض استفاده نمایید.

همچنین بخش شبکه های اجتماعی روبیکا نیز مانند اینستاگرام عمل کرده و شما می توانید با افرادی که دوستشان دارید ارتباط برقرار کرده و پیام های آن ها را مشاهده نمایید.

بخش پیش بینی نتایج جام جهانی نیز از مهم ترین بخش های این اپلیکیشن است که دست اندر کاران آن جایزه های ارزشمندی را برای برندگان این پیش بینی ها در نظر گرفته اند. با استفاده از این قسمت شما می توانید تمامی بازی های جام جهانی فوتبال 2018 را پیش بینی کرده و در صورت درست بودن پیش بینی هر بازی امتیاز خود را افزایش می دهید.

بخش های موسیقی، آموزش، سلامت، برنامه های تلویزیونی از قسمت های مختلف اپلیکیشن روبیکا هستند که اغلب کاربران از استفاده از آن ها رضایت نسبی داشته اند.

لینک دانلود اپلیکیشن روبیکا: نسخه اندروید و نسخه ios

کاربرد اپلیکیشن روبیکاامتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6


.
11:01
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به طراحی وبسایت | طراحی فروشگاه و اپلیکیشن می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است .
طراح : بلاگ مهر
  نامویژگی ها و معایبآدرس
مرکز خرید تیراژه تنوع محصولات، قیمت نسبتا بالای برخی کالاهااشرفی اصفهانی
مرکز خرید بوستانمیدان پونک
مرکز پاساژ سپیدفلکه اول تهرانپارس
پاساژ مفیدخیابان ستارخان
پاساژ گلستان شهرک غرب
پاساژ ایران زمینشهرک غرب
پاساژ گلدیسصادقیه
فروشگاه های میدان محسنی میدان محسنی
فروشگاه های خیابان میردامادمیرداماد
بازار بزرگ خیابان ۱۵ خرداد
پاساژ رضاقیمت مناسب خیابان ۱۵ خرداد
بازار قائممیدان تجریش
هفت تیر – مانتو و پالتو میدان هفت تیر
پاساژ میلاد نور  شهرک غرب
پاساژ اندیشه سیدخندان، سهروردی شمالی
پاساژ سپید تهرانپارس
 هفت حوض مانتو میدان نبوت (هفت حوض)
پاساژ گلستان شهرک غرب
پاساژ ۲۵۶  شهرک غرب
 پاساژ گیشا کوی نصر